KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554332
nr 1255 4332
Bengt Pettersson
(1929-2010), Sverige
Oljemålning, "Skridskobanan", signerad. Olja på pannå, 27x22
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:52:22
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Bengt Pettersson
Läs mer om Bengt Pettersson